[ΕΚΛΕΙΣΕ] βραχιόλι

Αγγελίες που έχουν κλείσει.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
vassiliki29712
Platinum Member
Platinum Member
13 22
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 03 Μαρ 2014, 18:03
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Παρακαμπυλίων Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Κορίτσι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] βραχιόλι

Δημοσίευση από vassiliki29712 » 23 Απρ 2014, 16:45

Ψάχνω βραχιόλι που να είναι το στυλ αυτό 1. Εικόνα αλλά σε χρόμα ΜΑΥΡΟ Ή ΑΣΠΡΟ Ή ΚΟΚΚΙΝΟ
ή αλλιώς αυτό το στυλ αλλά πάλι σε χρώμα μαύρο !!!
2. Εικόνα΄
αν και πάλι δεν υπάρχει κάτι σε αυτή την φωτογραφία
3.Εικόνα
όπως βλέπετε το 5ο στην σειρά από αριστερά προς τα δεξιά είναι μεγάλες μαύρες χάντρες εκείνο το βραχιόλι με ενδιαφέρει πολύ σε χρόμα μαύρο ή άσπρο
Χριάζομαι αυτό το βραχιόλι για έναν γάμο (δηλαδή μόνο μία φορά ) δεν θα με πείραζε μόνο να το δανειστώ και μετά να το γυρίσω πίσω στον ιδιοκτήτη του (φυσικά με δικα μου έξωδα )
Ωστόσο αν κάποιος έχει κάποια χρήσιμη πληροφορία για το που θα μπορούσα συγκεκριμένα να βρω ένα( καθώς έχω ψάξει αρκετά στην Θεσσαλονίκη και δεν βρήκα ακριβώς αυτό που αναζητώ ) σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !!! :thank:
<3αν κάτι ξεχνάω παρακαώ πολύ να μου το υπενθιμίζεται ευχαριστώ !!!vassiliki29712 παρακαλώ πάρα πολύ όσους έχουν να μου στείλουν κάτι ή να τους στείλω (να μου το υπενθημίσουν ) και να σταλεί άμεσα μέσα σε αυτές τις μέρες λόγο του ότι από την επόμενη εβδομάδα δεν θα μπορώ να μπαίνω για τουλάχιστον ένα μήνα καθώς ξεκινάει η προετοιμασία για τις εξετάσεις!!! ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση !!! :D


Άβαταρ μέλους
bella aldama
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3452
Εγγραφή: 11 Σεπ 2011, 18:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από bella aldama » 23 Απρ 2014, 17:01

Χριστος Ανεστη,Χρονια Πολλα!!Εχω εγω να σας βολεψω απο 1 και 3 εικονα το ιδιο σχεδιο σε μαυρο χρωμα,στειλε μου πμ! ;)
Στελνω με box now

Προτεραιοτητα στα ατομα που παραλαμβανουν απο την περιοχη μου!!!

Άβαταρ μέλους
maristef
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 7722
Εγγραφή: 17 Οκτ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από maristef » 23 Απρ 2014, 17:04

έχω και εγώ σαν την πρώτη εικόνα αλλα είναι δίχρωμο μαύρο άσπρο αν σε ενδιαφέρει
Έμπορος που πουλάει πράγματα που της χαρίζουν!!! (https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=129044)

vassiliki29712
Platinum Member
Platinum Member
13 22
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 03 Μαρ 2014, 18:03
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Παρακαμπυλίων Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Κορίτσι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από vassiliki29712 » 23 Απρ 2014, 17:18

σας ευχαριστω πάρα πολύ και τις δύο μήπως θα μπορούσα να ζητησω κάποια φωτογραφία ??? ευχαριστώ πολύ και πάλι και μία ερώτηση θα μου τα χαρίσετε ή να σας τα επιστρέψω ??? απλά για να το έχω στο νου μου !! :rofl: :up: :thank:
<3αν κάτι ξεχνάω παρακαώ πολύ να μου το υπενθιμίζεται ευχαριστώ !!!vassiliki29712 παρακαλώ πάρα πολύ όσους έχουν να μου στείλουν κάτι ή να τους στείλω (να μου το υπενθημίσουν ) και να σταλεί άμεσα μέσα σε αυτές τις μέρες λόγο του ότι από την επόμενη εβδομάδα δεν θα μπορώ να μπαίνω για τουλάχιστον ένα μήνα καθώς ξεκινάει η προετοιμασία για τις εξετάσεις!!! ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση !!! :D

Άβαταρ μέλους
bella aldama
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3452
Εγγραφή: 11 Σεπ 2011, 18:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από bella aldama » 23 Απρ 2014, 17:20

Εγω στα χαριζω,φυσικα!!δυστυχως δεν υπαρχει δυνατοτητα φωτο προς το παρον,αλλα να ξες ειναι ιδια οπως της φωτο,επισης εχω απ την 2η φωτο ενα ζεβρε ασπρο με μαυρο δλδ. :D
Στελνω με box now

Προτεραιοτητα στα ατομα που παραλαμβανουν απο την περιοχη μου!!!

Άβαταρ μέλους
maristef
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 7722
Εγγραφή: 17 Οκτ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από maristef » 23 Απρ 2014, 17:21

εγώ σου τα χαρίζω αν σου αρέσουν ,έχω και κολιέ ,το βραχιόλι είναι set με κολιέ :D
αργότερα τα σου βάλω φωτογραφία
Έμπορος που πουλάει πράγματα που της χαρίζουν!!! (https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=129044)

vassiliki29712
Platinum Member
Platinum Member
13 22
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 03 Μαρ 2014, 18:03
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Παρακαμπυλίων Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Κορίτσι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από vassiliki29712 » 23 Απρ 2014, 17:23

χίλια ευχαριστώ μαριστέφ μου με ενδιαφέρει και το κολιέ και μιας και είμαι λίγο αναποφάσιστη αν ήθελε και το άλλο μέλος να μου τα στείλει και εκείνη για να διαλέξω εκείνη την στιγμη πιο θα βάλω και αν δεν μου τα χαρίσει της τα επιστρέφω !! :D :D
<3αν κάτι ξεχνάω παρακαώ πολύ να μου το υπενθιμίζεται ευχαριστώ !!!vassiliki29712 παρακαλώ πάρα πολύ όσους έχουν να μου στείλουν κάτι ή να τους στείλω (να μου το υπενθημίσουν ) και να σταλεί άμεσα μέσα σε αυτές τις μέρες λόγο του ότι από την επόμενη εβδομάδα δεν θα μπορώ να μπαίνω για τουλάχιστον ένα μήνα καθώς ξεκινάει η προετοιμασία για τις εξετάσεις!!! ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση !!! :D

orka
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2567
Εγγραφή: 19 Δεκ 2011, 22:32
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από orka » 25 Απρ 2014, 00:52

Γειά σου και Χριστός Ανέστη
Εχω ακριβώς το ίδιο με το πρώτο που έχεις βάλει στη φωτό, κόκκινο γυαλιστερό, φορεμένο μια φορά.
Τα στίγματα είναι από τη φωτό, το βραχιόλι είναι τελείως γυαλιστερό χωρίς σημάδια
Αν το θέλεις μπορώ να σου το χαρίσω ευχαρίστως
Εικόνα

vassiliki29712
Platinum Member
Platinum Member
13 22
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: 03 Μαρ 2014, 18:03
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Παρακαμπυλίων Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Κορίτσι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από vassiliki29712 » 25 Απρ 2014, 01:03

orka έγραψε:Γειά σου και Χριστός Ανέστη
Εχω ακριβώς το ίδιο με το πρώτο που έχεις βάλει στη φωτό, κόκκινο γυαλιστερό, φορεμένο μια φορά.
Τα στίγματα είναι από τη φωτό, το βραχιόλι είναι τελείως γυαλιστερό χωρίς σημάδια
Αν το θέλεις μπορώ να σου το χαρίσω ευχαρίστως
Εικόνα
σε ευχαριστώ πάρα πολύ αλλά είδη τα 2 κορίτσια προσφέρθηκαν να μην είμαι πλεονέκτρα μου φτάνουν !! ευχααριστώ πολύ :D
<3αν κάτι ξεχνάω παρακαώ πολύ να μου το υπενθιμίζεται ευχαριστώ !!!vassiliki29712 παρακαλώ πάρα πολύ όσους έχουν να μου στείλουν κάτι ή να τους στείλω (να μου το υπενθημίσουν ) και να σταλεί άμεσα μέσα σε αυτές τις μέρες λόγο του ότι από την επόμενη εβδομάδα δεν θα μπορώ να μπαίνω για τουλάχιστον ένα μήνα καθώς ξεκινάει η προετοιμασία για τις εξετάσεις!!! ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση !!! :D

Άβαταρ μέλους
maristef
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 7722
Εγγραφή: 17 Οκτ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: βραχιόλι

Δημοσίευση από maristef » 25 Απρ 2014, 10:42

αυτά είναι

Εικόνα
Έμπορος που πουλάει πράγματα που της χαρίζουν!!! (https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=129044)

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”