[ΕΚΛΕΙΣΕ] Doogee Valencia 2 Y100 Pro (δίκαρτο 4G Android smartphone)

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ !
Κλειδωμένο
Μιχάλης 04
Diamond Member
Diamond Member
39 19
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 28 Ιουν 2021, 08:15
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Doogee Valencia 2 Y100 Pro (δίκαρτο 4G Android smartphone)

Δημοσίευση από Μιχάλης 04 » 29 Απρ 2024, 19:45

Χαρίζεται το δίκαρτο 4G Android smartphone του τίτλου. Άνετη οθόνη, αξιοπρεπής 13άρα κάμερα με φλας, υποστήριξη των περισσότερων εφαρμογών, 4G σύνδεση για ίντερνετ παντού, αποσπώμενη μπαταρία κλπ. Ιδανικό για εφεδρική συσκευή ανάγκης, για πρόχειρη συσκευή για καμιά εκδρομή, παραλία κλπ, ή για καθημερινή συσκευή αν κάποιος δεν έχει smartphone ή έχει ξεμείνει. Το έλαβα από εδώ viewtopic.php?f=3&t=210261 και το δίνω στην ίδια κατάσταση που το έλαβα. Το είχα για καθημερινή χρήση μέχρι τώρα, για τηλέφωνο, σερφάρισμα, ιμέιλ, whatsapp, viber, telegram, facebook, messenger, youtube, ραδιόφωνο κλπ, επομένως πιστεύω καλύπτει αρκετούς.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Σημείωση μόνο, αν και στην αγγελία δεν αναφερόταν κάτι πέρα από το ράγισμα στην οθόνη (που δεν ενοχλεί, μόνο στην αφή το καταλαβαίνει κάποιος), ήδη από τις πρώτες μέρες που το λειτούργησα φαίνεται πως η μπαταρία θα χρειαστεί κάποια στιγμή άλλαγμα, καθώς δυσκολεύεται στην φόρτιση και η αποφόρτιση είναι κάπως περίεργη όσον αφορά την ένδειξη τουλάχιστον (κρατάει αρκετές ώρες παρόλα αυτά). Οι μπαταρίες αλλάζουν εύκολα πάντως μιας και είναι μοντέλο με αποσπώμενη πλάτη (με μια πρόχειρη αναζήτηση πωλείται μια στο βεντόρα 5 ευρώ). Επίσης ενδεχομένως έχει να κάνει με το μοντέλο, αλλά το μικρόφωνο είναι αρκετά αδύναμο, οπότε για συνομιλία μπορείτε να χρησιμοποιείτε κάποιο handsfree (εχει και την κλασική υποδοχή 3.5mm για οποιοδήποτε κλασικό headset).

Αποστολή πανελλαδικά με έξοδα παραλήπτη.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Μιχάλης 04 την 11 Μάιος 2024, 09:55, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για αντικείμενα μεγάλου όγκου/βάρους προτιμώ συνάντηση από κοντά, ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Μαρτίου.

Για μικρά αντικείμενα και με ελάχιστο βάρος, μπορεί να γίνει και αποστολή με ΕΛΤΑ ή Βοχnow με έξοδα παραλήπτη.

Nikosuser
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 29 Απρ 2024, 09:03
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Γιαννιτσών
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Doogee Valencia 2 Y100 Pro (δίκαρτο 4G Android smartphone)

Δημοσίευση από Nikosuser » 02 Μάιος 2024, 21:15

Γεια σας, δηλώνω το ενδιαφέρον μου για το συγκεκριμένο κινητό, το χρειάζεται ο ξάδερφος μου για απλή καθημερινή χρήση. Ευχαριστώ!

Μιχάλης 04
Diamond Member
Diamond Member
39 19
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 28 Ιουν 2021, 08:15
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Doogee Valencia 2 Y100 Pro (δίκαρτο 4G Android smartphone)

Δημοσίευση από Μιχάλης 04 » 04 Μάιος 2024, 10:13

Nikosuser έγραψε:
02 Μάιος 2024, 21:15
Γεια σας, δηλώνω το ενδιαφέρον μου για το συγκεκριμένο κινητό, το χρειάζεται ο ξάδερφος μου για απλή καθημερινή χρήση. Ευχαριστώ!
Καλημέρα. Πολύ ευχαρίστως να σας το στείλω. :}

Καθώς είστε καινόυργιο μέλος, μπορείτε να δείτε και τους κανόνες του σάιτ περιληπτικά. Ουσιαστικά μόλις λάβετε κάτι από κάποιο μέλος, πατάτε μία φορά το κουμπί "LIke" ως ευχαριστώ, στο πρώτο ποστ της αγγελίας που λάβατε και έτσι ολοκληρώνεται.

Αν είμαστε εντάξει, το κανονίζουμε για τις λεπτομέρειες αποστολής σε προσωπικό μήνυμα. :}
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για αντικείμενα μεγάλου όγκου/βάρους προτιμώ συνάντηση από κοντά, ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Μαρτίου.

Για μικρά αντικείμενα και με ελάχιστο βάρος, μπορεί να γίνει και αποστολή με ΕΛΤΑ ή Βοχnow με έξοδα παραλήπτη.

Nikosuser
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 29 Απρ 2024, 09:03
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Γιαννιτσών
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Doogee Valencia 2 Y100 Pro (δίκαρτο 4G Android smartphone)

Δημοσίευση από Nikosuser » 04 Μάιος 2024, 10:19

Οκ είμαι εντάξει με αυτή την διαδικασία. Σας στέλνω με προσωπικό μήνυμα τον τρόπο με τον οποίο θα γίνει η παράδοση. :-D

Μιχάλης 04
Diamond Member
Diamond Member
39 19
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 28 Ιουν 2021, 08:15
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Doogee Valencia 2 Y100 Pro (δίκαρτο 4G Android smartphone)

Δημοσίευση από Μιχάλης 04 » 05 Μάιος 2024, 12:22

Nikosuser έγραψε:
04 Μάιος 2024, 10:19
Οκ είμαι εντάξει με αυτή την διαδικασία. Σας στέλνω με προσωπικό μήνυμα τον τρόπο με τον οποίο θα γίνει η παράδοση. :-D
Χρόνια πολλά! :}

Να ενημερώσουμε και στο νήμα ότι θα φύγει με Box Now και αριθμό 8637736386. Τετάρτη είναι η πρώτη εργάσιμη μετά το Πάσχα, επομένως λογικά Πέμπτη απόγευμα θα είναι εκεί.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για αντικείμενα μεγάλου όγκου/βάρους προτιμώ συνάντηση από κοντά, ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Μαρτίου.

Για μικρά αντικείμενα και με ελάχιστο βάρος, μπορεί να γίνει και αποστολή με ΕΛΤΑ ή Βοχnow με έξοδα παραλήπτη.

Nikosuser
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 29 Απρ 2024, 09:03
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Γιαννιτσών
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Doogee Valencia 2 Y100 Pro (δίκαρτο 4G Android smartphone)

Δημοσίευση από Nikosuser » 10 Μάιος 2024, 21:23

Παρέλαβα και σε ευχαριστώ πολύ!

Μιχάλης 04
Diamond Member
Diamond Member
39 19
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 28 Ιουν 2021, 08:15
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Doogee Valencia 2 Y100 Pro (δίκαρτο 4G Android smartphone)

Δημοσίευση από Μιχάλης 04 » 11 Μάιος 2024, 09:55

Nikosuser έγραψε:
10 Μάιος 2024, 21:23
Παρέλαβα και σε ευχαριστώ πολύ!
Ευχαριστώ κι εγώ.

Επομένως η αγγελία μπορεί πλέον να κλείσει.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για αντικείμενα μεγάλου όγκου/βάρους προτιμώ συνάντηση από κοντά, ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Μαρτίου.

Για μικρά αντικείμενα και με ελάχιστο βάρος, μπορεί να γίνει και αποστολή με ΕΛΤΑ ή Βοχnow με έξοδα παραλήπτη.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κλειστές Αγγελίες)”