[ΕΚΛΕΙΣΕ] Διπλό Κρεβάτι ΙΚΕΑ πλήρες μαζί με το στρώμα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Υδροχοα
Diamond Member
Diamond Member
45 27
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: 22 Αύγ 2011, 20:11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Διπλό Κρεβάτι ΙΚΕΑ πλήρες μαζί με το στρώμα

Δημοσίευση από Υδροχοα » 21 Οκτ 2014, 17:14

Kαλησπερα !!! Καλοριζικο το κρεβατι στο μελος ar_ia Ομως δεν καταλαβα πως δοθηκε το κρεβατι χωρις να ενημερωσει ο Γιάννης Duke τα αλλα μελη σε ποιον το δινει ?? Εμεις περιμενουμε σαν βλακες τοσες ημερες μια απαντηση :wall: και ξαφνικα διαβαζουμε εν παρελαβα και ευχαριστω !!!
Για τα αντικειμενα που χαριζω η αποστολη γινεται με ΕΛΤΑ ή παραλαβη ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ απο το σπιτι μου και την περιοχη μου.
Σε μελος που χαριζω εχω λογαριασμο μονον στην Εθνικη τραπεζα για καταθεση


Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Διπλό Κρεβάτι ΙΚΕΑ πλήρες μαζί με το στρώμα

Δημοσίευση από Aria » 21 Οκτ 2014, 22:28

Υδροχοα έγραψε:Kαλησπερα !!! Καλοριζικο το κρεβατι στο μελος ar_ia Ομως δεν καταλαβα πως δοθηκε το κρεβατι χωρις να ενημερωσει ο Γιάννης Duke τα αλλα μελη σε ποιον το δινει ?? Εμεις περιμενουμε σαν βλακες τοσες ημερες μια απαντηση :wall: και ξαφνικα διαβαζουμε εν παρελαβα και ευχαριστω !!!
Kι εγώ με την σειρά μου αναρωτιέμαι....πόσες φορές μετά από μια δημόσια ζήτηση τα νέα μέλη απαντάνε ΜΟΝΟ στα π.μ και στα μαιλ δίχως να γράφουν δημόσια σε ποιόν το δίνουν?
Γιατί ΠΟΤΕ δεν αντιδράσατε σε κάτι τέτοιο παρόμοιο σε άλλες αγγελίες....?
Αν σας είχε δοθεί εσάς προσωπικά θα αντιδρούσατε?
Θα πρότεινα να δέχεστε το όταν δεν σας χαρίζουν κάτι, δίχως να υπονοείτε διάφορα....
Το μέλος στο αρχικό του ποστ έβαλε και δύο μαιλ εποικοινωνίας στα οποία μετά την δημόσια ζητησή μου του έστειλα και μου απάντησε πως επειδή ήμουν η πρώτη που του έστειλα μαιλ το δίνει σε μένα.
Κατόπιν συνεννοήσεως του ζήτησα και μου έδωσε μια εδομάδα καιρό ώστε να μπορέσω να παραλάβω γιατί όπως μου εξήγησε του έστειλαν μαιλ και άλλα μέλη...!

Ποιό ακριβώς λοιπόν είναι το προβλημά σας? Το ότι δεν σας ενημέρωσε ή το ότι το έδωσε αλλού???
Τι πάει να πει περιμένατε? Σας έταξε κάτι η περιμένατε στην βροχή??

Άβαταρ μέλους
Υδροχοα
Diamond Member
Diamond Member
45 27
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: 22 Αύγ 2011, 20:11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Διπλό Κρεβάτι ΙΚΕΑ πλήρες μαζί με το στρώμα

Δημοσίευση από Υδροχοα » 22 Οκτ 2014, 04:45

Eαν το εδινε σε εμενα να εισαστε σιγουρη οτι θα τον ενημερωνα με πμ, οτι το σωστο ειναι να το γραψει δημοσια σε ποιο μελος το δινει και οχι στα κρυφα Και οτι δεν το αντεδρασα σε αλλες αγγελιες (εαν εχει συμβει το ιδιο) ειναι γιατι δεν μου εχει ξανασυμβει και δεν παρακολουθω ολες τις αγγελιες παρα μονο εκεινες που κατι ζητω η κατι χαριζω.Με το δικο σας τοτε σκεπτικο, θα πρεπει και εγω να κανω το ιδιο οταν χαριζω κατι Να μην αναφερω τιποτα σε ποιον θα δωσω κατι, να ααγνοω ολα τα μελη που δηλωνουν ενδιαφερον και ξαφνικα να γραφει το μελος που παρελαβε ενα ευχαριστω παρελαβα Πιστευεται αυτο ειναι ευγενικο ??? Και οχι δεν περιμενα στην βροχη, απλα μια στοιχειωδη ενημερωση δημοσια.Τοσο κακο σας φαινεται και παραξενο αυτο ????? Εαν ομως εσεις που ειστε και διαχειριστρια του site δεχεστε την αγνοηση των μελων τι μπορει κανεις να περιμενει απο αλλα απλα μελη ??? Και αν πιστευετε οτι το θεμα μου ειναι, οτι το πηρατε εσεις και οχι εγω και οτι αυτο ηταν που με ενοχλησε, αυτη την μικροπρεπια σας δεν θα την σχολιασω.Εσεις μπορει να αισθανοσασταν ετσι, εγω ομως σας ευχομαι και παλι καλοριζικο και να το χαρειτε.
Για τα αντικειμενα που χαριζω η αποστολη γινεται με ΕΛΤΑ ή παραλαβη ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ απο το σπιτι μου και την περιοχη μου.
Σε μελος που χαριζω εχω λογαριασμο μονον στην Εθνικη τραπεζα για καταθεση

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Διπλό Κρεβάτι ΙΚΕΑ πλήρες μαζί με το στρώμα

Δημοσίευση από Aria » 22 Οκτ 2014, 09:59

Eαν το εδινε σε εμενα να εισαστε σιγουρη οτι θα τον ενημερωνα με πμ
Εύγε σας τότε!
το σωστο ειναι να το γραψει δημοσια σε ποιο μελος το δινει και οχι στα κρυφα
Αν ήθελα να κάνω κάτι στα κρυφά να είστε σίγουρη πως δεν θα το καταλαβαίνατε ούτε σε δέκα χρόνια.
Με το δικο σας τοτε σκεπτικο, θα πρεπει και εγω να κανω το ιδιο οταν χαριζω κατι Να μην αναφερω τιποτα σε ποιον θα δωσω κατι, να ααγνοω ολα τα μελη που δηλωνουν ενδιαφερον και ξαφνικα να γραφει το μελος που παρελαβε ενα ευχαριστω παρελαβα
Με το δικό σας σκεπτικό έπρεπε να αντιδράσετε έτσι επειδή δεν σας προτίμησε.
Αν δεν σας τύφλωνε ο εγωισμός σας και κοιτάζατε καλύτερα την αρχική δημοσίευση του μέλους, θα είχατε δει ότι μετά που τον ευχαρίστησα εγώ έκανε επεξεργασία στο αρχικό ποστ λέγοντας ότι δόθηκε και το πότε. Φαίνεται πότε έκανε την επεξεργασία. Δεν έγραψε σε ποιόν το έδωσε, αλλά φαίνεται ΞΕΚΑΘΑΡΑ από την δική μου απάντηση.
Πολλές φορές γίνετε αυτό σε αγγελίες και όταν ελέγχουμε τα ευχαριστώ το βλέπουμε κι εμείς σαν συντονιστές οπότε δεν μπαίνουμε στην διαδικασία να "μαλλώνουμε" τα μέλη εφόσον φαίνεται καθαρά με ποιόν έγινε η συναλλαγή.
Εαν ομως εσεις που ειστε και διαχειριστρια του site δεχεστε την αγνοηση των μελων τι μπορει κανεις να περιμενει απο αλλα απλα μελη ???
Κανείς δεν αγνόησε κανέναν, τουλάχιστον εσκεμένα. Έχετε την τάση να ερμηνεύετε τις καταστάσεις κατά πόσο σας βολεύουν.
Αφού το θέμα σας όπως λέτε είναι ότι δεν ενημέρωσα το μέλος το τι πρέπει να κάνει για να μην παρεξηγηθείτε, να σας παραχωρήσω την θέση μου εφόσον εσείς είστε τόσο πολύ τυπική και δεν σας ξεφεύγει τίποτα.
Βλέπετε προσωπικά βρίσκομαι εδώ μέσα γύρω στις 18 ώρες την ημέρα συν του ότι εργάζομαι ταυτόχρονα οπότε σίγουρα εσείς μπορείτε καλύτερα!


Και αν πιστευετε οτι το θεμα μου ειναι, οτι το πηρατε εσεις και οχι εγω
Αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ είναι το θέμα σας. Κάθε νοήμον άνθρωπος μπορεί να το καταλάβει με την αντιδρασή σας.
και οτι αυτο ηταν που με ενοχλησε, αυτη την μικροπρεπια σας δεν θα την σχολιασω.
Το σχολιάζετε όμως και συνεχίζετε να προσβάλετε συνεχίζοντας την εγωιστή σας θέση.
γω ομως σας ευχομαι και παλι καλοριζικο και να το χαρειτε.
Να είστε ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρη ότι θα το χαρούμε!

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Διπλό Κρεβάτι ΙΚΕΑ πλήρες μαζί με το στρώμα

Δημοσίευση από Aria » 22 Οκτ 2014, 10:25

Η αγγελία κλειδώνει και πάει στο αρχείο.
Αν έχετε οποιοδήποτε πρόβλημα κάντε μου αναφορά στην διαχείρηση.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”